Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem

Magda

Cześć! Mam na imię Magda. Ukończyłam I stopień filologii germańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie jestem na studiach magisterskich na specjalności translatoryka, na Uniwersytecie Opolskim. Posiadam doświadczenie w nauce języka niemieckiego z dziećmi jak i również z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Z językiem niemieckim jestem związana od dziecka. Od zawsze był moim językiem wiodącym na każdym etapie edukacji. Swoją przyszłość również wiąże stricte z językiem niemieckim. W nauczaniu języka ważny jest dla mnie jasny i klarowny przekaz, wtedy żadne zagadnienie gramatyczne nie będzie sprawiało problemów. Dużą uwagę zwracam na komunikację. Moim zdaniem najlepszym sposobem na swobodną rozmowę jest metoda prób i błędów. Ze mną pozbędziesz się bariery i strachu przed mówieniem :) Zapraszam Cię serdecznie na lekcje ze mną! 

Dominika

Cześć! Mam na imię Dominika. Swoją przygodę z językiem niemieckim rozpoczęłam w gimnazjum i od razu stał się moją pasją. Uczenie niemieckiego sprawiało mi tak wiele radości, że zdecydowałam się na kontynuowanie mojej przygody w liceum na programie DSD II. Dzięki temu mogę realizować moją pasję w pracy, zaszczepiając radość z niemieckiego w innych. Praca z uczniem, niezależnie od jego wieku, jest czymś bardzo pozytywnie mnie motywującym. Wykorzystując liczne ćwiczenia gramatyczne czy leksykalne, staram się jak najlepiej wyjaśnić język i przekonać, że może być prosty i przyjemny. Cenię sobie także ćwiczenie słuchu i liczne konwersacje, bo przecież głównie dla nich uczymy się języków obcych! Zawsze chciałam i nadal chcę, żeby uczniowie zapamiętali lekcje języka niemieckiego jako mile i produktywnie spędzony czas. 

Mam nadzieję, że zobaczę się z Tobą na zajęciach:)! 

Tschüss!
 

Paula

Hejka! Z tej strony Paula, obecnie studentka psychologii, która uwielbia podróżować oraz poznawać nowych ludzi. Język niemiecki towarzyszy mi już od najmłodszych lat przez co udało mi się zdobyć certyfikat DSD II na poziomie B2. Staram się korzystać z każdej chwili i optymistycznie podchodzić do wielu spraw. Tak też chce prowadzić nasze zajęcia, abyśmy wspólnie spędzony czas spędzili w miłej atmosferze. Ucząc staram się skupiać na rozmowie i przezwyciężeniu nieśmiałości w posługiwaniu niemieckiego. Chcę Ci pokazać, że nauka nowego języka potrafi być czymś bardzo przyjemnym i wcale nie ma się czego bać. Mam nadzieje, że zobaczymy się jak najszybciej!

Agata

Hallo! Mam na imię Agata i od najmłodszych lat pasjonuje się językami obcymi. Swoją
przygodę rozpoczęłam w szkole podstawowej i kontynuuję ją do dziś. Zaletą języków, która
sprawia, że się nie nudzą, jest ich zmienność. Codziennie możemy odkrywać coś nowego, co
sprawi, że jesteśmy bardziej nimi zafascynowani. Nauka języków otwiera przez nami nowe
możliwości: nieskończone podróże, poznawanie nowych ludzi czy znalezienie pracy za
granicą. Angielski i niemiecki towarzyszyły mi na każdym etapie mojego życia. To dwa różne
języki, które na swój własny sposób zaciekawiły mnie i sprawiły, że jestem w stanie się
porozumieć. Moja pasja pogłębiła się dzięki podróżowaniu, dlatego samodzielnie próbuję
również przygody z językiem hiszpańskim. Wyjazdy za granicę uświadomiły mi, że nie ma
nic piękniejszego niż swobodna komunikacja z drugim człowiekiem.
Moją pasją jest również muzyka, to ona ponoć łagodzi obyczaje. Gra na pianinie oraz śpiew w
zespole nauczyły mnie, że cierpliwość i wytrwałość daje również efekty w nauce języków
obcych.
Na moich lekcjach przełamiemy bariery językowe i sprawimy, ze nauka języków stanie się
łatwa i przyjemna. Czekam na ciebie. Do zobaczenia!

Julia

Hej! Nazywam się Julia. Od zawsze interesowałam się językami obcymi, jednak to właśnie język niemiecki skradł moje serce, dlatego też zdecydowałam się na studiowanie tego języka, a tym samym posiadam tytuł licencjata filologii germańskiej. Miałam przyjemność studiować również w Niemczech na Uniwersytecie Kraju Saary. Nauczanie to moja pasja, która sprawia mi wiele radości, a postępy moich uczniów dostarczają mi ogromnej motywacji. Chciałabym obalić wszelkie mity dotyczące języka niemieckiego i pokazać Ci, że wcale nie jest taki straszny, a wręcz przeciwnie – łatwy i przyjemny! Zapraszam Cię do mnie na zajęcia, jestem pewna, że wykorzystamy ten czas efektywnie w miłej atmosferze! Bis bald!

Jessika

Hallo! Mam na imię Jessika. Ukończyłam I stopień filologii germańskiej na Uniwersytecie Opolskim. Przygodę z językiem niemieckim rozpoczęłam już w przedszkolu, natomiast zajęcia z dziećmi oraz młodzieżą prowadzę od trzech lat. Język niemiecki towarzyszy mi codziennie, dlatego moją wiedzą i doświadczeniem chcę się z Tobą podzielić. W nauczaniu jest dla mnie ważny sposób prowadzenia zajęć, konwersacja oraz łatwy, ale efektywny przekaz. Na moim zajęciach zaprzyjaźnisz się z gramatyką, by łatwo i bezstresowo móc ją stosować w mowie i piśmie. Zapraszam Cię na zajęcia ze mną!

Oliver

Cześć! Nazywam się Oliver. Język Niemiecki ma w moim sercu specjalne miejsce gdyż to właśnie w Niemczech dorastałem oraz kończyłem szkołę, aczkolwiek od małego jestem zafascynowany językami i zawsze miałem do nich pewną smykałkę. Przekazując swoją wiedzę liczę przede wszystkim na poszerzenie horyzontów moich uczniów i pokazanie im o ile więcej można czerpać z życia i innych kultur ucząc się ich języka, a to wszystko w motywującej, przyjaznej atmosferze! Hoffentlich sehen wir uns bald im Unterricht, ich freue mich!

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Formularz kontaktowy

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora