Doświadczenie to nie wszystko

Dlaczego warto nam zaufać

Poznaj nasz zespół lektorów

Uczymy z pasją i sercem

Magda

Cześć! Mam na imię Magda. Ukończyłam I stopień filologii germańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie jestem na studiach magisterskich na specjalności translatoryka, na Uniwersytecie Opolskim. Posiadam doświadczenie w nauce języka niemieckiego z dziećmi jak i również z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Z językiem niemieckim jestem związana od dziecka. Od zawsze był moim językiem wiodącym na każdym etapie edukacji. Swoją przyszłość również wiąże stricte z językiem niemieckim. W nauczaniu języka ważny jest dla mnie jasny i klarowny przekaz, wtedy żadne zagadnienie gramatyczne nie będzie sprawiało problemów. Dużą uwagę zwracam na komunikację. Moim zdaniem najlepszym sposobem na swobodną rozmowę jest metoda prób i błędów. Ze mną pozbędziesz się bariery i strachu przed mówieniem :) Zapraszam Cię serdecznie na lekcje ze mną! 

Dominika

Cześć! Mam na imię Dominika. Swoją przygodę z językiem niemieckim rozpoczęłam w gimnazjum i od razu stał się moją pasją. Uczenie niemieckiego sprawiało mi tak wiele radości, że zdecydowałam się na kontynuowanie mojej przygody w liceum na programie DSD II. Dzięki temu mogę realizować moją pasję w pracy, zaszczepiając radość z niemieckiego w innych. Praca z uczniem, niezależnie od jego wieku, jest czymś bardzo pozytywnie mnie motywującym. Wykorzystując liczne ćwiczenia gramatyczne czy leksykalne, staram się jak najlepiej wyjaśnić język i przekonać, że może być prosty i przyjemny. Cenię sobie także ćwiczenie słuchu i liczne konwersacje, bo przecież głównie dla nich uczymy się języków obcych! Zawsze chciałam i nadal chcę, żeby uczniowie zapamiętali lekcje języka niemieckiego jako mile i produktywnie spędzony czas. 

Mam nadzieję, że zobaczę się z Tobą na zajęciach:)! 

Tschüss!
 

Agata

Hallo! Mam na imię Agata i od najmłodszych lat pasjonuje się językami obcymi. 
Swoją przygodę rozpoczęłam w szkole podstawowej i kontynuuję ją do dziś. 
Zaletą języków,  która sprawia, że się nie nudzą, jest ich zmienność. Codziennie możemy odkrywać coś nowego, co sprawi, że jesteśmy bardziej nimi zafascynowani. Nauka języków otwiera przez nami nowe możliwości: nieskończone podróże, poznawanie nowych ludzi czy znalezienie pracy za granicą. Angielski i niemiecki towarzyszyły mi na każdym etapie mojego życia. To dwa różne języki, które na swój własny sposób zaciekawiły mnie i sprawiły, że jestem w stanie się porozumieć. Moja pasja pogłębiła się dzięki podróżowaniu, dlatego samodzielnie próbuję również przygody z językiem hiszpańskim. Wyjazdy za granicę uświadomiły mi, że nie ma nic piękniejszego niż swobodna komunikacja z drugim człowiekiem.

Moją pasją jest również muzyka, to ona ponoć łagodzi obyczaje. Gra na pianinie oraz śpiew w zespole nauczyły mnie, że cierpliwość i wytrwałość daje również efekty w nauce języków obcych.

Na moich lekcjach przełamiemy bariery językowe i sprawimy, ze nauka języków stanie się łatwa i przyjemna. Czekam na ciebie. Do zobaczenia!

Julia

Hej! Nazywam się Julia. Od zawsze interesowałam się językami obcymi, jednak to właśnie język niemiecki skradł moje serce, dlatego też zdecydowałam się na studiowanie tego języka, a tym samym posiadam tytuł licencjata filologii germańskiej. Miałam przyjemność studiować również w Niemczech na Uniwersytecie Kraju Saary. Nauczanie to moja pasja, która sprawia mi wiele radości, a postępy moich uczniów dostarczają mi ogromnej motywacji. Chciałabym obalić wszelkie mity dotyczące języka niemieckiego i pokazać Ci, że wcale nie jest taki straszny, a wręcz przeciwnie – łatwy i przyjemny! Zapraszam Cię do mnie na zajęcia, jestem pewna, że wykorzystamy ten czas efektywnie w miłej atmosferze! Bis bald!

Ola S.

Cześć, mam na imię Ola

W naszej szkole językowej uczę zarówno angielskiego, jak i niemieckiego. Mam nadzieję, że dzięki mnie je polubisz i nauczysz się swobodnie nimi posługiwać. W przyszłości planuję poszerzyć swoje umiejętności i nauczyć się hiszpańskiego. 

Poza językami obcymi interesuję się muzyką, tańcem i lotnictwem. Uwielbiam również gotować, dlatego możesz się spodziewać, że będziemy prowadzić konwersacje na ten temat :)

Marcelina F.

Cześć, mam na imię Marcelina
Języka niemieckiego uczę się od najmłodszych lat. Już od pierwszych zajęć stał się on moją pasją, dlatego w późniejszych etapach edukacji zdecydowałam się na program DSD I i II. W nauczaniu bardzo ważne są dla mnie luźna atmosfera i brak stresu, więc nie bój się próbować, każdy popełnia błędy, a razem możemy je poprawić :) 

Serdecznie zapraszam Cię na moje zajęcia i mam nadzieję do zobaczenia!

Julia M.

Cześć, mam na imię Julia
Moja przygoda z językiem niemieckim rozpoczęła się już w szkole podstawowej i trwa do dnia dzisiejszego. Sam proces nauki języka i możliwość dzielenia się wiedzą z innymi sprawia mi ogromną przyjemność, a rozwój moich uczniów budzi we mnie ogromną dumę i radość. 

Zapraszam Cię serdecznie na wspólne zajęcia, gdzie w miłej atmosferze przełamiemy każdą barierę, a nauka będzie tylko i wyłącznie przyjemnością:)

Oliwia B.

Hej! Mam na imię Oliwia. Języki obce, a szczególnie język niemiecki, to nie tylko nieodłączny element mojej codzienności, ale również największa pasja. Nauka języka to jak odkrywanie świata na nowo. To nie tylko poznawanie słów, wymowy czy konstrukcji gramatycznych,ale także kultury, mentalności czy jedzenia. Swoim zamiłowaniem staram się zarażać moich uczniów pokazując, że nauka języka niemieckiego to piękny i niesamowicie interesujący proces. Każdy uczeń jest dla mnie wyjątkowy, dlatego przygotowuję materiały dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Zwracam uwagę,by materiały były zróżnicowane i by dostarczały aktualne informacje dotyczące rozrywki czy polityki w Niemczech. Moją ulubioną metodą nauczania języka jest całkowita immersja, tzn. stworzenie takiego środowiska dla ucznia, by możliwie na każdym kroku miał styczność z językiem np. poprzez słuchanie podcastów lub czytanie artykułów w języku niemieckim. Biorąc pod uwagę opinię moich podopiecznych mogę stwierdzić, że jestem osobą empatyczną, cierpliwą a w swoją pracę jestem zaangażowana w 100%, bo nauczanie sprawia mi radość nie do opisania. Studiowanie lingwistyki stosowanej z językiem niemieckim i podróże do Niemiec, w tym pobyt u niemieckiej rodziny, dały mi ogromne możliwości do rozwoju językowego i zdobycie umiejętności, którymi chciałabym się z Tobą podzielić. Wspólnymi siłami można zdziałać cuda! Zapraszam Cię serdecznie na zajęcia do mnie, a ja sprawię, że nauka stanie się przyjemnością! Ich warte auf dich! Tschüss!

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Formularz kontaktowy

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora