Dlatego warto skorzystać z naszego kursu

Co da Ci nauka j. niemieckiego

Możesz zacząć edukację bez względu na wiek

Elastyczna oferta kursów dla każdego

Dzieci i Młodzież

Korzyści płynące z wczesnego rozpoczęcia nauki języka są widoczne na pierwszy rzut oka. Jak powszechnie wiadomo, dzieci i młodzież uczące się języka o wiele łatwiej przyswajają też wymowę, przez co są bardziej skłonne uzyskać naturalnie brzmiący akcent.

Lektorzy w Station Deutsch posiadają doświadczenie w pracy z młodszymi uczniami. Zdają sobie sprawę z tego, że niemiecki postrzegany jako kolejny i niekoniecznie przyjemny przedmiot szkolny może szybko stracić atrakcyjność w oczach młodzieży. Dlatego oferują nie tylko pomoc w pracach domowych i wspólnej nauce do sprawdzianów - przede wszystkim są w stanie pokazać swoim uczniom język niemiecki od najlepszej strony, jednocześnie zachęcając i mobilizują młodzież do jego poznawania.

W Station Deutsch uczymy z wykorzystaniem interaktywnych i nowoczesnych platform, bogatych w filmy, słuchanki, teksty i interaktywne quizy.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie dedykowanej dla najmłodszych uczniów, prosimy o kontakt poprzez formularz w celu dopasowania nauczania i formatu zajęć do indywidualnych potrzeb Państwa i Państwa

Studenci

W dzisiejszych czasach język niemiecki jest jednym z najważniejszych języków świata nauki. Wielu studentów uniwersytetów z całego świata decyduje się na szkolenie swojego języka niemieckiego równocześnie zdobywając wiedzę z zakresu swojej specjalizacji. Coraz więcej studentów decyduje się też na studiowanie poza granicami swojego kraju, co często wiąże się z ciężką pracą i może stanowić wyzwanie ze względu na barierę językową. Część naszych lektorów przekonała się na własnej skórze, jak w rzeczywistości wygląda mieszkanie oraz podejmowanie nauki za granicą. Nasi lektorzy doskonale wiedzą, jak skutecznie przygotować swoich kursantów do podjęcia studiów w kraju niemieckojęzycznym.

Dorośli

Prawdopodobnie już kiedyś spotkałeś się z informacją, że nauka nowego języka jest bardziej owocna w młodym wieku, niż wśród rozpoczynających naukę nowego języka dorosłych. Nie oznacza to jednak, że nie możesz podjąć nauki w wieku dorosłym. Lektorzy w Station Deutsch doskonale rozumieją, że dorośli przyswajają wiedzę w zupełnie inny sposób, a dzięki odpowiednio dobranym metodom dydaktycznym oraz doświadczeniu w nauczaniu różnych grup wiekowych, są w stanie przeprowadzić każdego, niezależnie od wieku, przez wszystkie etapy nauki języka niemieckiego! W Station Deutsch wiemy, jak skutecznie nauczać dorosłych. Ukończyłeś studia i pragniesz odświeżyć swoją znajomość języka? Chciałbyś rozwijać umiejętności językowe w celach zawodowych lub prywatnych? A może pragniesz rozpocząć naukę języka niemieckiego od podstaw? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami w celu dobrania odpowiednich dla Ciebie zajęć i rozpocznij przygodę z niemieckim już dziś!

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Formularz kontaktowy

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora